Грунтообробна техніка MZURI


Mzuri Rehab (Мзурі Рехаб) – це спеціально розроблений глибокорозпушувач, що не чинить сильного впливу на верхній шар ґрунту. Його застосування збільшує вміст доступного кисню і поживних речовин в ґрунті, що створює сприятливі умови для швидкого формування кореневої системи і здорової рослини.

Лапи глибокорозпушувача Mzuri Rehab (Мзурі Рехаб) забезпечують максимальне подрібнення ґрунту, а фронтальні диски, розрізаючи ґрунт, мінімізують втручання в верхній шар, що сприяє утриманню вологи. Завдяки розпушуванню глибших шарів ґрунту, поліпшується проникнення вологи, що сприяє активному росту кореневої системи. Такий ґрунт краще аерований і швидше прогрівається навесні.

Mzuri Rehab (Мзурі Рехаб) залишає пожнивні залишки на поверхні поля, що дозволяє утримувати велику кількість вологи і органічного азоту.

Mzuri Result – це комплекс, створений для закриття вологи та підготовки поля до посіву. Він вирівнює поверхню ґрунту, рівномірно розподіляє солому і пожнивні залишки, значно покращує попередню підготовку поля.

Після роботи Mzuri Rezult прискорюється розкладання соломи та інших післяжнивних рослинних залишків. Комплекс має п’ять рядів пружинних зубців і додатковий набір фронтальних дисків. Диски розрізають солому і післяжнивні залишки, а зуби рівномірно розподіляють їх, змішуючи з верхнім шаром ґрунту, по всій робочій ширині машини, готуючи поле до посіву. Також Mzuri Rezult прекрасно себе показав у боротьбі з гризунами.