PRO-Til


Mzuri Pro-Til  вирощує тільки вузькі грунтові смуги, вносить добрива по всьому шару пояса, укладає насіння на задану постійну глибину, забезпечуючи ідеальне середовище для їх швидкого проростання, росту рослин і одержання високих врожаїв чудової якості.

Технологія Mzuri Pro-Til  включає в себе вирощування тільки вузьких смуг, в які посіяні насіння, а потім рослини вирощуються, а залишки личинки залишаються в необроблюваних міжряддях. Це дозволяє утримувати вологу і зменшувати втрати органічних речовин, що позитивно впливає на структуру, родючість і родючість грунту. Багаторазові поїздки на машинах для  безорної обробітку викликають деградацію структури грунту, надмірне її потовщення, призводять до швидкої мінералізації органічних речовин і надають руйнівний вплив на біологічне життя грунту. Сильне ущільнення грунту призводить до порушення її повітряно-водних відносин, що призводить до нестачі кисню і поживних речовин, легко доступних для коренів рослин.

Mzuri Pro-Til спроектований як агрегат, що дозволяє обробляти грунт, внесення добрив і посів за один прохід відразу після стерні. Землеоброблювальні зуби і колеса для ущільнення пухкого грунту по черзі розташовані в два ряди, що дозволяє легко переміщати навіть великі кількості залишків після збирання врожаю. Завдяки гідравлічній системі зуби і сошники кожної секції надають однаковий тиск на грунт. Це забезпечує рівномірну глибину вирощування і посіву, а також чудовий контакт насіння і грунту. Це забезпечує рівномірну глибину вирощування і посіву, а також чудовий контакт насіння і грунту. Насіння дозуються за допомогою електродвигунів з регульованою швидкістю і зубчастих коліс, що приводять в рух сівалки. Вибір правильного рулону дозволяє сіяти практично всі види насіння. Послуга проста, і регулювання є точним. Просто натисніть електричну кнопку, зважте зібрані насіння і введіть їх кількість в панель управління комп'ютера.

 

PRO-TIL. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Специфікація Pro - Til 3 Pro - Til 3т Pro - Til 4т Pro –Til 6т
Робоча ширина 3 м 3 м 3 м 3 м
Транспортна ширина 2,95 м 2,95 м 2,8 м 2,95 м
Місткість ємностей 1500 л 3400 л 3400 л 4300 л
Добрива/ насіння - 40/60 40/60 40/60 
Відстань між рядами 33,3 см 33,3 см 36,3 см 35,3 см
Кількість рядів 9 9 11 17
Споживна потужність (мін) 150 к.с 150 к.с 200 к.с 300 к.с
Робоча швидкість (км/г)  від 6 до 13 від 6 до 13 від 6 до 13 від 6 до 13
Тип підвіски навісна причіпна причіпна причіпна
Привід вентилятора гідравлічний гідравлічний гідравлічний гідравлічний
Контроль потоку насіння стандартний стандартний стандартний стандартний

 
Найбільш важливі особливості Pro-Til:

Культивовані зуби з гідравлічним захистом Борона з гідравлічним управлінням
Зміна норми висіву Напівпневматична
Однорядні і дворядні висіваючі плуга Дозатор насіння
Вентилятор з гідравлічним приводом Комп’ютер управління RDS Artemis
Датчик витрати насіння Незалежні поворотні сівалки сошників, з гідравлічним захистом, підключеної до регульованого колесу тиску
Гідравлічний маркер перетину

 

Mzuri Pro-Til - це більш ніж переваги

7 кратна економія робочого часу

3 кратна економія палива 30% скорочення передпосівного внесення добрив

4 кратне збільшення популяції ґрунтових черв'яків

відсутність плужної підошви можливість підвищення врожайності можливість поліпшення якості врожаю